درباره فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو

 

 

درمان شو در سال ۱۳۹7 توسط تیم فروش و مهندسی پزشکی هلدینگ تجهیز سلامت نیکان با هدف سهولت خرید کالای پزشکی با کیفیت و بر طبق اصول تکریم خریدار تاسیس شد.

 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو به عنوان مرجع اینترنتی هلدینگ تجهیز سلامت نیکان، ارائه کننده خدمات مشاوره خرید، تجهیز و انتخاب کالای پزشکی برای کلیه مشتریان این حوزه، از جمله بیماران، پزشکان و مراکز درمانی می باشد.

 

تیم مهندسی پزشکی هلدینگ نیکان با یک دهه تجربه در زمینه بازرگانی و توزیع کالای پزشکی، در حوزه های تجهیزات پزشکی کلینیکال، تجهیزات پزشکی خانگی عمومی و پیشرفته و کالای پزشکی بیمارستانی، سعی بر ایجاد یک مرجع اینترنتی نموده تا کلیه هموطنان محترم امکان مشاهده کاتالوگ محصولات مختلف را به صورت اینترنتی داشته باشند و همچنین پس از انتخاب کالا در این تنوع بی نظیر، بتوانند تنها با چند کلیک، خرید خود را با اطمینان انجام دهند.

 

محتوای توضیحات هر محصول و ویژگی های آن از دید مهندسی پزشکی، با رعایت حق انتخاب برای مشتریان نوشته شده است تا بتوانیم امکان مقایسه کالاهای پزشکی مختلف در بازار تجهیزات پزشکی کشور را به ارمغان بیاوریم. گروه درمان شو سعی بر تصحیح روند خرید کالای پزشکی، طبق اصول استاندارد مشاوره و خرید را دارند.

 

ارسال سریع، راهنمای استفاده از محصولات پزشکی، قیمت گذاری طبق نرخ مصوب، ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر، تنها برخی از وظایف گروه درمان شو در مقابل شما عزیزان می باشد.